olgun gündaşBir senenin iş yorgunluğunu bir gecede atmak mı istiyorsunuz? Yeni yıla pozitif dinamik güzel bir başlangıç yapmak istemez misiniz? Yılbaşı akşamı sizde şık olmak istiyorsanız siz değerli okuyucularımıza bir çalışma yaptık.

Yılbaşı gecesi kimlerle olacağınızı ve nereye gideceğinizi şimdiden planladınız ama o gece giyebileceğiniz içinize sinen bir elbise henüz bulamadıysanız, arkadaşlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle gideceğiniz partide ya da akşam yemeğinde ne çok göze batmak ne de sönük kalmak istemiyorsanız, bunun için her ortama uyum sağlayabilecek en güzel yılbaşı kıyafetlerinizi sizin için Olgun Gündaş’la değerlendirdik.

Moda herkesin hayatında vazgeçilmez bir tutkudur. Bizde bu tutkuyu son dönemlerin internet alışveriş sitelerine kombin ve trendler üzerine çalışmalar yapan ve bu çalışmalardan dolayı başarı kazanmış genç, dinamik ve pozitif kişiliğiyle moda akınlarına anlam katan arkadaşlarımızdan biri olan muhteşem enerjisini bizimle paylaşan Olgun Gündaş’la siz değerli okuyucularımız için moda üzerine birtakım çalışmalarını paylaşmak istedik.

Olgun Gündaş 1982 yılında İstanbul doğumlu olup yurt dışında ve ülkemizdeki kıyafet aksesuar takı ve trendlerin buluştuğu ve bizlerinde yakından takip ettiği internet üzerinden satış yapan ünlü markalarda adını sıkça duyduğumuz, alışveriş sitelerine kombin ve tasarımlar oluşturup ve bizlerin beğenisine sunan önemli isimlerden biridir. Bu tasarımlar sayesinde bizde modayı takip edip keyifli alışverişler yapar hale geldik.

Biz bu yazımızda çalışan insanlarında ilgisini çekecek ofis çıkışı katılacak olduğunu özel davetlerde tercih edebileceğiniz stil sahibi kıyafetler ve yılbaşı kıyafetleri için seçimlerinizde fikir oluşturacak kıyafetler üzerine konuşacağız. Bunu kendisinden aldığımız kombin çalışmalarıyla da süsleyeceğiz.

Yılbaşı için bayanlar şık ve etkileyici görünmek için nelere dikkate etmelidir?

Yılbaşı için seçtiğimiz birkaç modelden bahsetmek isterim geçmiş senelerde olduğu gibi bu yılbaşı payet ve pullar tabii ki ön planda, siyah, kırmızı, pembe ve fuşya da öyle… Tarzınıza biraz renk katmak isterseniz koyu renk elbiseleri renkli ayakkabılarla giyebilirsiniz. Mini elbiselerinizi doğru aksesuar ve çoraplarla da kombin yapabilirsiniz. Elbise modellerinden bahsetmek gerekirsek sade kesim straplez modellerden kaçının dans ve eğlence sırasında elbisenin üst tarafını düzeltmek dikkatinizi dağıtabilir.

kırmızı elbise

gece elbisesi

Bu nedenle ince askılı ve üst kısımları tül yada dantelli tek omuz eğer sırtınıza güveniyorsanız sırt dekolteli modelleri tercih edebilirsiniz modeller tarzınıza hava katarken gecenin de en şık bayanı yapacağından elbise modelini gideceğiniz mekan ve davete göre seçtiğiniz taktirde gecenin yıldızı olursunuz.

kırmızı dans elbisesi

yılbaşı kombin

Gayet göze hitap eden bir elbise seçecekseniz makyajınızı ve saçınızı fazla abartmamakta fayda var. Fön ya da sıkı bir at kuyruğu gayet şık ve sade duracaktır. Böylece saçınız elbisenizin önüne gelmeyecek ama yine de bakımlı ve güzel duracaktır. Ayakkabıtercihinizi seçmiş olduğunuz elbiseye uygun topuk yüksekliği 3 cm yada 5 cm geçmemelidir.