olgun+gün..Bu sene beyaz gömleklerde farklı renk düğmeler ve beyazın asaletini ön planda tutan iki renk modellerde ilk sırada yer almaktadır. İnce fularlı modellerde bu senenin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

beyaz asalet

beyaz asalet 2

Moda terimleri de, iki cepli gömlekler her zaman spor, tek cepli ve cepsiz modeller daha ciddi ve resmi bir duruş sunmaktadır. Buna dikkat edip, beyazında duruşunu bozmadan güzel bir aksesuarla da kombin yaparak daha şık bir duruş sergileyebilirsiniz.

beyaz asalet 3

Stil sahibi şık beylerde durum biraz daha farklılık göstermektedir. Örneğin beyaz sade bir gömleği çok şık kol düğmeleri ile kombin yapmak, ciddi duruşunuza kişilikli bir asalet katar. Beyaz gömlekleri farklı sportif renklerdeki kravat modelleriyle de kombinleyebilirsiniz. Kol düğmeleri ve spor kravatlar her zaman genç ve pozitif bir duruş sergiler.

beyaz asalet 4

Stil sahibi çalışanlar; Unutmayın ki, beyaz gömleğinize yapacağınız aksesuarlar ve küçük ama büyük detaylar sizin her zaman genç dinamik ve sportif gösterirken; asaletinizi, ciddiyet ve şıklıkla zenginleştirir.

beyaz asalet 5