Patch Work (Yama İşi Jean): Denim dizaynırları aynı mantıkla yola çıkarak yeni bir denim modeli ortaya çıkarmışlar. Değişik tonlardaki ve farklı büyüklükteki denim kumaşlar birbirine dikilerek oluşturulan bir tarz. Rahat, spor biraz da salaş görünmek isteyen bayanlar için uygun bir model.

jean

jean 2

jean 3

jean 4

jean 5

jean 6

jean 7

 Jean ile hem gündüz hem de gece şık olmanız mümkün. Üzerine giyeceğiniz şık ve feminen bir bluz ve yüksek ökçeli ayakkabılarla, jean’in spor havasını değiştirebilirsiniz. Jean pantolon giymek katılacağınız davete gideceğiniz yere göre değişen bir durumdur.

jean 8

İyi bir jean gardrobunuzun kurtarıcısı olabilir,  doğru yapılmış bir kombin iş ve sosyal hayatınızda sizin hem şık hem sportif duruşunuzu her zaman ön planda tutar. Örneğin jean bir pantolonu beyaz bir gömlek ve blazer ceketle kombinleyip iş hayatınızda da vazgeçilmez kurtarıcınız haline getirebilirsiniz. Blazerlar, hem şık hem de çekici duran kıyafetlerdendir.

jean 9

Kotunuzun üzerine çok kısa olmayan, boyfriend blazerlardan giyebilirsiniz. Blazer ceketlerle kotları birleştirmek her zaman klasik şıklık anlamına gelir. Jean ile yakalayacağınız sportif ve zarif görünümü iş ve sosyal hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz

Sayın Eker ‘e teşekkür eder. Saygılar Sunarım.

jean 10

jean 11

jean 12