İş toplantısında sunum yapacaksınız. Boru paça siyah kumaş pantolon, beyaz gömlek ya da t-shirt ve tabii ki siyah klasik ceket, okul ortamı biraz daha serbest olacağından saçlarınızı açık bırakabilirsiniz hem şık hem de rahat bir görüntü kazanmış olacaksınız. Klasik ceketi sergiye, müzeye, görüşmelere giderken rahatlıkla giyebilirsiniz.

klasik ceket

klasik ceket 2

klasik ceket 3

klasik ceket 4

klasik ceket 5

klasik ceket 6

klasik ceket 7

klasik ceket 8

klasik ceket 9

klasik ceket 10

klasik ceket 11

Klasik ceketin verdiği resmi hava size saygılı gözlerle bakılmasına sebep olacak ve dikkatleri üzerinize toplayacaktır. Klasik cekette ayakkabı zorluğu çekilmez elbette bu ceketlerde babet ve topuklu ayakkabı en çok tercih edilen ve uygun olanıdır. Aksesuar olarak daha zarif taşlı küpe ve taşlı kolye modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Kıyafetinize uygun renkli fularlarla yapılan kombinler her zaman zerafetinize şıklık katar . Önceki yılların aksine bu sene daha farklı çizgide görmekteyiz ceketler her zaman kurtarıcı olmuştur.

klasik ceket 12

klasik ceket 13

klasik ceket 14

klasik ceket 15

klasik ceket 16

klasik ceket 17

Ceketlerin sezonu ve dönemi yok aslında ofiste jean pantolon ve beyaz gömlek ikilisinin üzerine giydiğiniz şık bir ceket hayat kurtarır. Öncelikle ani toplantılar için mutlaka bir klasik ceketiniz olmalı; tavsiyem pembe, mavi, yeşil, sarı gibi yaz renklerinin en canlı tonlarında ama klasik kesim blazer ceketler trend raporlarına göre kısa ceketlerin hızlı yükselişi dikkat çekiyor. Spor şık ve modern görünümlü kısa ceketleri elbiselerinizin üzerine giymeyi deneyin. Son yıllarda tüm markalar klasik kesimden daha çok spor çizgisi olan modeller geliştirmeye başladı son yıllarda resmi çizgide ama daha şık ve renkli modelleri görmekteyiz

Saygılar sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim