İş hayatında birbirinden başarılı zirveler düzenlenmeye devam ediyor…

Bunlardan önemli bir başarıya sahip olan EDUPLUS 10. 04.2014 ‘te Maslak Sheraton’da bir zirve düzenleyecek. Daha önceki referanslarından bilinen bu organizasyon şirketinin bu zirvesi merak uyandıracak nitelikte; “Yenilikçi Markalar”.

Her yıl gelenekselleşen bu zirvenin bu yıl 3.’sü düzenlenmektedir. Bu zirvede bu yıl Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri, pazarlama ve marka alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın seçkin konuşmacı yer alacaktır.

Sizde bu zirveye katılıp yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları dünyaca ünlü gurulardan dinleyip, yönetim berilerinizi geliştirebilir, rakiplerinizin nasıl önüne geçebileceğinize dair fikirler edinebilirisiniz. Ayrıca her daim gerekli olan network sağlaması ayrıcalığını da unutmamak gerekir.

Benimde blogger kimliğimle yer alacağım bu zirveye sizlerin de katılmanızı öneririm. Ayrıca zirvenin ayrıntıları ve zirve hakkındaki yorumlarım zirvenin hemen ardından burada yer alacaktır.

Zirve hakkındaki ayrıntılı bilgiye http://www.eduplus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.