Bütün bayanların hayatlarındaki en güzel kıyafettir elbiseler. İş hayatı, günlük, düğün, davet, doğum günü, nişan gibi konularda hayatının belki de tam ortasında duran bu kıyafetin alternatif kullanım şekillerini anlatmamız kelimelere sığmaz. Bu yazımızda çalışan bayanların iş hayatlarındaki elbiseleri yeni trendleriyle incelemek istedik. Bayan ofis elbiseleri her bedenden bayanın rahatlıkla bulabileceği ve kullanabileceği kıyafetler arasındadır bu elbiseler sayesinde zarif ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu konuda Olgun Gündaş’ın fikirlerine danışmak istedik. Bakalım elbise zarafeti için bizimle neler paylaşacak.

İş dünyasında yer alan her kadının sıkıntılarından biri de işe giderken ne giyeceğidir. Ofiste hem şık, hem de saygıdeğer bir insan olarak görülmek istiyorsanız, dikkate almanız gereken birkaç kural var.

elbise zarafeti 2

elbise zarafeti 3

Aslında öncelikle çok dar ve rahat olmayan elbiselerden kaçının iş hayatında tercih ettiğiniz modeller her zaman rahat hareket edeceğiniz klasik, bir o kadarda sezonun trendleri arasında yer alan renk ve modelleri tercih edin. çok dekolteli elbiseler olmamasına dikkat etmeniz gerekir, çok şatafatlı ve gözü yoran elbiselerden kaçının.

elbise zarafeti 4

elbise zarafeti 5

elbise zarafeti 6

elbise zarafeti 7

elbise zarafeti 8

elbise zarafeti 9

elbise zarafeti 10

elbise zarafeti 11

elbise zarafeti 12

elbise zarafeti

Önceki senelerin ve bu senenin trendleri arasında kalem elbiseler tek renk ve iki renkli modeller her zaman olduğu gibi yerini korumuştur. Trend renkler arasında siyah gri yeşil ve mavi ve bu renkler arasındaki iki renk elbise modelleri çok revaçta olup, yapmış olduğunuz doğru ve yerinde bir kombinle de iş hayatınızda zarafetinize şıklık katarken, asil kişiliğinize de güven katacaktır.