Kalem elbiseler : Vücuda tam oturan ince ve zayıf bayanlarda daha feminen bir duruş sunan elbise modelleridir. Tek renk ve iki renkli modelleri tercih edebilirsiniz. İş hayatında çok kullanılan ve hayat kurtaran bir elbise modelidir elbisesin modeli yapacağınız kombini de etkiler. Öneğin sıfır kollu elbise modellerini iş hayatında pek önermemekteyiz. Tercihiniz her zaman kısa, dirsekte biten ve uzun kollu elbise modelleri arasında iş dünyasında her zaman saygınlığını korumuş modellerdir. Sıfır kollu bir model elbise tercihinizse; şayet elbiseye uygun bir bolero yada blazer ceket modelleriyle tamamlamanızda fayda var.

elbise zarafeti

elbise zarafeti 2

elbise zarafeti 3elbise zarafeti 4

elbise zarafeti 5

elbise zarafeti 6

elbise zarafeti 7

elbise zarafeti 8

elbise zarafeti 9

elbise zarafeti 10

elbise zarafeti 11

Kombini : Örneğin diz hizası yada diz üstü elbiseleri; elbisenin rengine uygun şık bir ince kemer, küçük ama etkileyici bir küpe ve bileklik, altına uygun renkte bir stiletto ayakkabı sizi hem daha feminen bir görüntü sunarken işinizi ne kadar ciddi aldığınızı karşı tarafa sunar.

Çorapları da unutmamak gerek ince ve opak bir çorap kesinlikle hem kombini tamamlar hem iş hayatına uygun giyinme kuralları arasındadır.

Blazer ceketlerle kombinlediğiniz elbise modelleri de ayrıca çok görsel bir hava katar. Unutmayın iş hayatında hem sade, hem şık olmanın en kolay yolu kesinlikle elbiselerdir .

Ayakkabı tercihiniz stiletto yada 3-5 santimi fazla geçmeyen topuklu model ayakkabılar elbiseye ayrıca zarafet katar. İş hayatında tercihini elbiseden yana kullananlar her zaman şık olma yolunda bir adım öndedirler doğru tercih edilmiş bir elbise hayat kurtarıcıdır .

Saygılar sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim.