Doğanın uyanışına tarzınızla eşlik edin; bu bahar mutlaka elbise giyin. Peki, elbise modeliniz nasıl olacak? Olgun Gündaş ’a sorduk bizim için araştırdığı özel görsellerle birlikte yorumlarını dinliyoruz…

Bu sene yaz modasında romantizm rüzgarları esiyor: danteller, uçuşan şifonlar, vintage, çiçek desenleri ve mevsimin hafifliğini yansıtan pastel tonlar var.

davetler ve abiyeler

Yani, moda bu bahar ve yaz daha da güzel! Bu yazımızda abiye  modellerinden bahsetmek gerekirsek bu sene abiye elbise modelleri dantelli modeller, şifon yada şifon etekli mini kuyruklu abiyeler, kolsuz balık modelleri, kalıp yaka, saten ve Fransız dantelli kumaşlardan yapılmış abiye elbise modelleri öne çıkmaktadır.

davetler ve abiyeler 2

davetler ve abiyeler 3

davetler ve abiyeler 4

davetler ve abiyeler 5

davetler ve abiyeler 6

davetler ve abiyeler 7

davetler ve abiyeler 8

davetler ve abiyeler 9

davetler ve abiyeler 10

davetler ve abiyeler 11

davetler ve abiyeler 12

Abiye seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli kural ten renginize ve vücut tipinize uygun olan modelleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Önceki yıllara göre daha çeşitli ve daha canlı renkleri görmekteyiz.

davetler ve abiyeler 13

Kabarık abiye modelleri abiye denilince öne çıkan modeller arasında her zaman ön sırada yer bulmuş bir modeldir. Öncelikle genç bayanların ve fiziğine güvenen bayanların hayal dünyasını süsleyen bu model kokteyl  balo düğün mezuniyet balosu gibi davetlerin vazgeçilmez tercih sebebi olmuştur.

davetler ve abiyeler 14

davetler ve abiyeler 15

davetler ve abiyeler 16

davetler ve abiyeler 17