Kabarık abiye modelleri oldukça dikkat çeken modeller olduğu için bu modellere prenses abiye modelleri de deniliyor. En çok beğenilen modellerinden birisi ise straplez kabarık abiye modelidir. Göğüs dekoltesinin taşlarla süslenen en havalı ve belirgin çizgide bayanların tercih sebeplerinin başında geliyor. Bu sene mini straplez ve kolsuz modeller, davetlerin trendleri arasında olan modellerdir. Kısa straplez abiye elbise modelleri bu sezon bel kısmında olduğu gibi oturan ve belden sonra volanlı tasarımlar hareket sağlıyor. Şifon straplez abiye modelleri arasında daha sade çanta tercih ederek aşırı parlaklıktan kaçınmalısınız. Kesinlikle abiye bir elbisenin önüne geçen aksesuarlardan kaçının zaten abiye başlı başına zarif ve havalı bir elbise modelidir. Unutmayın eğer dekolte tercihiniz; sırtı açık modellerse, sırtınıza güveniyorsanız tercih edeceğiniz bir çok modeli bulunmakta,  şayet tercihiniz sırt dan yana değilse yırtmaçlı ve uzun elbiselerde gayet havalı duran uzun yırtmaçlı  modelleri de  bulunan abiyelerin bayanlara çok geniş bir yelpaze sunmaktadır.

davetler ve abiyeler

davetler ve abiyeler 2

davetler ve abiyeler 3

davetler ve abiyeler 4

davetler ve abiyeler 5

davetler ve abiyeler 6

davetler ve abiyeler 7

Abiye bir elbisenin  altına kullanacağınız ayakkabılar, elbiseyle bir bütünlük sağlamasına özen gösterin ve her zaman yüksek topuklu ayakkabı modellerini kullanın ve zarafetinize şıklık katar unutmayın.

davetler ve abiyeler 8

Saç ve ten renginizde önemli farkındalık yaratmak ve hangi renk abiye bana daha uygun diyorsanız, eğer kızıl saçlı açık tenli iseniz uçuk yeşil, koyu turuncu ve açık maviyi deneyin.

Sarışın ve açık tenli iseniz pembe açık pembe mavi ve tonlarını deneyin.

davetler ve abiyeler 9

davetler ve abiyeler 10

davetler ve abiyeler 11

Sarışın koyu tenli iseniz parlak pembe, su mavisi ve sarıyı deneyin.

davetler ve abiyeler 12

Kahve rengi ve koyu tenli iseniz, kırmızı, pembe, sarı altın ve bronz renkleri tercih edin.

davetler ve abiyeler 13

Siyah saçlı ve koyu tenli iseniz açık kırmızı ,limon yeşili ve maviyi tercih edin.

davetler ve abiyeler 14

davetler ve abiyeler 15

Bu renkler hem bu senenin trendleri arasında hem de size en uygun renk seçenekleridir.