1. Basitleştirilmiş Sosyal Medya Uygulaması (Buffer)

Eğer her sosyal medya platformuna hesap açmak ve içerik paylaşmak sizin için zaman ayırması ve yönetmesi imkansız gibi geliyorsa Buffer’a bir göz atın derim. Buffer hazırladığınız içeriği birden fazla sosyal ağda basit bir şekilde paylaşmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Buffer ile içeriklerinizin paylaşım zamanını otomatikleştirebilir, favori linklerinizi paylaşılacaklar listesine ekleyebilirsiniz..

buffer

2. İçerik Uygulaması (Inbound Writer)

Hazırladığınız makalelerin, blogların ve röportajların arama motorlarında bulunabilirliğinin nasıl arttırılacağını bilmiyorsanız Inbound Writer size oldukça yardımcı olacaktır. Hangi konu hakkında içerik hazırlamanız gerektiğini, bir makaleyi henüz yazmaya başlamadan performansının ne olacağını, kalitesini ve sonuçlarını Inbound Writer yardımıyla görebilirsiniz.

Inbound Writer

3. Yeni Yollar Bulmak İçin (Leadpages)

Zaman kaybetmeden aradığınız sayfaya ulaşmak istiyorsanız yeni gazete gibi içerisinde geniş bir kütüphane ağı mevcut olan Leadpages’den yararlanabilirsiniz. İçindekiler ise; E-kitaplar, ücretsiz raporlama yapan sayfalar, satış sayfaları, videolar, kayıt sayfaları, PPC ler ve mini reklam sayfaları ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Leadpages uygulamasını sizin  Website, WordPress, ve Facebook ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.

Leadpages

4. Karar Vericileri Bulmak (Rapportive)

Hiç, bir karar verici ile iletişime geçmek istediğiniz fakat e-posta adresini bulamadığınız oldu mu? Elinizde yalnızca info@abc123company.com ya da contact@abc123company.com şeklinde bir mail adresi mi var? Meraklanmayın. Rapportive işin geri kalanını halledebilir.

Rapportive iletişime geçmek istediğiniz kişinin kim olduğu ve sosyal medya profilleri gibi zengin iletişim bilgilerini bulmanızı sağlayan bir Google Chrome eklentisidir. Bir karar verici ile iletişime geçmek ve anlaşmayı bağlamak için bu eklentiden aradığınız kişinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Rapportive

5. Satış Eforlarının Takibi (Yesware)

E-postam size ulaştı mı? Sanırım iş dünyasında bu soruyu sormayan kalmamıştır. Eğer elinizde bir kişiye gönderdiğiniz e-posta ulaştığında ve açılıp okunduğunda size bir bilgilendirme gönderen uygulamanız olsa ne iyi olurdu değil mi? Yesware gönderdiğiniz bir e-postanın alıcı tarafından kaç kez açılıp okunduğunu, nereden ve hangi cihazdan açıldığını takip eden bir uygulamadır. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamanın Gmail hesabınız için Google Chrome uzantısı da bulunmaktadır.

Yesware