6. Tekrar  İletişim Kurmak (Contactually)

Gelen kutunuz aşırı dolu olduğu için eski müşterilerinizi bulmakta zorlanıyor musunuz? Contactually eski müşterilerinizi ve olası yeni müşterilerinizi takip etmenizi hatırlamanıza yardımcı olur. Gelen kutunuzun derinliklerinden yeniden iletişime geçilmesi gereken eski e-posta adreslerini çıkararak hayatınızı kolaylaştırır.

Contactually

7. İzleyicileri Yakalamak (Wistia)

Sizin websitenizde bir video’da sorun çıktı, fakat siz bunun üstesinden nasıl geleceğinizii bilmiyorsunuz. Peki yayınladığınız video ile sizin izleyicileriniz ilgileniyor mu? Wistia bu konularda size yardımcı olmak için geliştirilmiş bir uygulama.

Wistia iş için video sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Videoların izleyicileriniz üzerinde etkili olup olmadığını, olduysa analizini yaparak size verir. Pazarda sizin satışınızın etkisini arttıracak bir etkiye sahiptir.

Wistia

8. Yön Vermelerine İzin Verin ve Teslim Olun (Wufoo)

Online formlar gereklilikleri yakalarlar, ama siz geçici sonuç istemiyorsanız Wufoo ile tanışmalısınız. Wufoo online olarak kullanacağınız formlar hazırlar. Formları ihtiyaca göre düzenler ve sonuçları size bilgi olarak sunar.

Wufoo

9. Sosyal Satış (Nimble.CRM)

Binlerce müşteri ilişkileri uzmanı burada yer alıyor. Sizin müşteri ilişkileri networkünüzü buradan yönetebilirsiniz. Yeni yollar keşfetmeniz için önemli fırsatlar sunacaktır size.

Nimble

10. Yolunda Gitmeyen Birşey Olursa! (snip.ly)

Sizin siteniz için e-maillerinizi yönetebilir, sizin mesajlarınızı her sayfada hedef kitlenize iletmenizde yardımcı olur. Sitenizdeki uygulamalar, bağlı olduğu linkler, kayıt sayfaları ve daha fazlasının içine sizin mesajlarınızı yerleştirebilir.

snip.ly

Kaynak: http://lowcountry.io/wp-content/uploads/2014/04/Lowcountry.io-LeadGenerationMagazineIssue1.pdf