Yepyeni bir çalışan eğlence zirvesi konsepti ile izleyenleri büyüleyecek olan İŞ’te KORO, Nisan’da sıradışı zirve konseptleri olan ‘SENDROMSUZ PAZARTESİ ZİRVESİ’ ile iş dünyasında ses getirecek.

İŞ’te KORO tarafından bu yıl 1.si düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ve tek şirket çalışan eğlence zirvesi konsepti olan Sendromsuz Pazartesi Zirvesi, 6 Nisan 2015 Pazartesi günü Suada Club’da gerçekleştirilecek. Zirvenin söyleşi oturumu sonrasında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden oluşan karma koronun popüler müzik konserine, Sanatçı Gökhan Tepe’nin düetiyle eğlence doruğa çıkacak.

Türkiye’nin ilk ve tek çalışan eğlence zirvesi özelliğini taşıyan ‘Sendromsuz Pazartesi Zirvesi’ zirve konseptinde Şirketlerde Eğlence/Aktivite Kültürü ve Mutluluk Kavramı üzerine söyleşi, kahkaha ve nefes terapisi, Şirketler Korosu Konseri, canlı orkestra ile CANLI KARAOKE, DJ DAVID ŞABOY ile canlı performans ve İŞ’te KORO’nun birbirinden güzel sürprizleri yer alarak iş dünyasını büyüleyecek.

Zirvenin sunuculuğunu Hakan Ka yaparken, İŞ’te KORO tarafından Eczacıbaşı Profesyonel, IKEA, ŞİŞECAM, MARKAFONİ, VESTEL şirketlerinden oluşturulan popüler müzik korosuna, Gökhan Tepe düeti ile eşlik edecek.

Sendromsuz Pazartesi Zirvesi’ne Türkiye’nin  önde gelen 500 şirketinden insan kaynakları ve kurumsal iletişim yöneticileri davetli olacak.

sendromsuz pazartesi zirvesi 1

Program

06 Nisan 2015 Pazartesi SUADA CLUB(GS ADASI)

17:00- 17:30 Açılış- Kayıt

17:30- 18:45 Söyleşi Oturumu

18:45- 19:00 Coffee Break- Networking

19:00- 19:45 Kahkaha ve Nefes Terapisi

19:45- 20:30 Kokteyl- Networking

20:30- 21:45 Şirketler Korosu Konseri feat.Gökhan Tepe

21:45- 23:00 Canlı Orkestra ile CANLI KARAOKE

23:00- 23:45 DJ DAVID ŞABOY Canlı Performans

Kısaca İŞ’te KORO

2012 yılından günümüze değin aralıksız olarak şirket çalışanlarına popüler müzik koroları kuran İŞ’te KORO’nun ana hedefi, şirket motivasyon unsuru olarak görülmeye başlanan yaratıcı eğlence konsept çalışmalarının Türkiye’deki şirketlerde de yerini bulması. İŞ’te EVENT, çalışan eğlence zirve konseptlerinde her türlü işbirliğine de açık olduğunu söylüyor. Şirketlerin insan kaynakları, kurumsal iletişim, iç iletişim ve pazarlama departmanlarında bulunan yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan ‘Sendromsuz Pazartesi Zirvesi’, Türkiye’nin farklı sektörlerden çalışanları için düzenlenen ilk eğlence zirvesi olma özelliğini taşıyor.

Ayrıntılı bilgi için; www.istekoro.com adresini ziyaret ediniz.

Zirve bilgisi için; www.sendromsuzpazartesi.events