Bu yıl 5.si düzenlenecek olan Yenilikçi Markalar Zirvesi’ne son 3 senedir katılma imkanım oldu ve her seferinde diğer organizasyonlarına neden katılmadım diye kendimi sorguladığımı bilirim. Bence siz e bu sene başarılı bir organizasyonla gerçekleşecek olan organizasyonu kaçırmayın.

İş hayatında hep başarılı olan isimlerin hikayelerini, verdikleri kilit noktaları, dönüm noktalarını, krizleri nasıl yönettiklerini inceledim ve sanırım buna büyük bir keyifle devam edeceğim. Bu tür organizasyonları bu nedenle genç profesyonellere kesinlikle tavsiye ederim.

Program içeriğine baktığımda Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri, pazarlama ve marka alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve önemli konular yer aldığını gördüm, yani bu seneki isimlerde ses getirecek tarzda ve dolayısıyla dopdolu içerikle bizi bekliyor olacak.

Bu büyük organizasyon için İngiltere, Hollanda, Almanya ve daha birçok ülkenin pazarlama otoriteleri, global yöneticileri ve işletme sahipleri 28 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da bir araya gelecek. Türkiye EDUPLUS’ın önderliğinde düzenlenecek bir büyük zirveye daha ev sahipliği yapacak.

Neden mi katılmalısınız?

Yenilikçi Markalar Zirvesi’ne katılarak yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları dünyaca ünlü gurulardan dinleyecek; yönetim becerilerinizi geliştirecek ve rakiplerinizden önde olmanın sırlarını öğrenebilceksiniz.. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendirme şansınız olacak. Benden söylemesi…

Aşağıdaki linkten konuşmacıların listesine ulaşabilir ve program akışını inceleyebilirsiniz.

 

 

Link: http://www.eduplus.com.tr/?page_id=374