Yönetimin genetik talimatları ihtiyaca ve zamana yönelik olarak sil baştan!.

Bütün yıl özenle hazırlanmış konseptiyle önümüzdeki yıla damgasını vurmaya aday olan zirvenin zamanı geldi. Bu yılki iddiasını da alışılageldiği gibi geçen senenin kapanışında başlığıyla belirtmişti. Bütün şartların, koşulların, yapı taşlarının değiştiği bir dünya tabiki de eski bakış açısına sahip şekilde yönetilemezdi. Öyle değil mi! Biz ve bizim gibi düşünenler bu zirvede olacağız. Değişimin farkında olmayanlara ve itinayla uzakta durmaya çalışanlara etki etmek maksadıyla düşüncelerimizi paylaşacağız.

Peki! Bu zirveye dair ayrıntıları ve  konuşmacıları kısaca özetlemek gerekirse...

15 – 16 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar’da “DNA – Decoding The New Age, Yönetim, Yeni Çağın Kodları ile Yeniden Yazılıyor” temasıyla 22’nci kez kapılarını açıyor.

 

İnsan Kaynakları Zirvesi’nin konferans başkanlığını “Forty Over 40 2015” listesinde yer alan ve dünyada takip edilmesi gereken 40 kadın arasında gösterilen Management Centre Türkiye (MCT) Genel Müdürü Didem Gürcüoğlu Tekay ile Management Centre Türkiye (MCT) Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku üstlenecek.

 

Zirvenin konuşmacıları arasında; dünyanın en iyi yönetim gurularından, SweetmanCragun’un Kurucu Başkanı Kate Sweetman, en çok izlenen TEDx konuşmacılarından, Cornell Üniversitesi Sibley Mekanik ve Uzay Mühendisliği Fakültesi'nden Yrd. Doç. Guy Hoffman, çalışmaları New York Times gibi önemli yayınlarda yer alan, birçok işletmede üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapan Impact 7 Generation CEO’su Brian Chossek, çeşitli ulusal ve uluslararası organizasyonlar tarafından pek çok ödüle layık görülen, 27 ülkeden gelen destekle son olarak 2014’te Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterilen Prof. Dr. Vamık D. Volkan, eş yazarlığını yaptığı “Bilmemek: Belirsizliği Fırsata Çevirme Sanatı” kitabı ile 2015’te İngiltere’de “Yılın Kitabı” ödülünü kazanan Liderlik Eğitmeni ve Danışman Diana Renner ve Management Centre Türkiye (MCT) CEO’su Tanyer Sönmezer gibi birbirinden önemli isimler yer alacak.

Zirvede görüşmek üzere...