YETENEK USTALARI BU ZİRVEDE BULUŞUYOR

Yetenek yönetimi artık fark edilmesi gereken ve asıl odaklanılan değer olmalı. Bilgi çağında en iyiyi kendisine katıp çalışılabilecek en iyi yer imajını vermek isteyen işveren markası uzmanları firmalara en iyi yetenekleri çekmek için projeler hazırlıyorlar.  İşveren markası uzmanları, marka yaratmak için bu sürecin nasıl yönetileceğinin planlaması yapmakta vizyoner ve stratejist davranmalılar. "Cevher"i  keşfetmekle kalmayıp bunu işleyerek "mücevher" haline getirmek için de planlama yapması gerekir. Çünkü artık gençler geleceğine yön veren vizyonerlerle çalışmak istiyor. Lider ruhlu konuşmacıların sunum yapacağı ve iş dünyasındaki birbirinden seçkin katılımcıların yer alacağı bu zirveden çok şey öğreneceğimiz kesin. Önemle tavsiye ederim..

Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı ve yetenek yönetiminde firmaların yaptığı çalışmaların konuşulacağı YETENEK YÖNETİMİ VE BAŞARI PLANLAMASI zirvesi 04 Aralık 2014’te gerçekleşiyor…

Şirket yönetiminin önemli konularından biri olan yetenek yönetimi ve kilit pozisyon yedekleme hakkında bilgilenmek ve konunun detaylarını yetenek ustaları eşliğinde değerlendirmek üzere gerçekleşecek ZİRVE İndense Danışmanlık tarafından Larespark Hotel’de gerçekleştirilecek.

Zirvede, Sağlam Bir Yetenek Stratejisi Geliştirme, Yeteneği Elde Tutma, İç Yetenek Yönetimi, Yetenek Avcısı Olmak, Yetenek Analitikleri, Özel Görevleri ve Kişisel Performansı Tanımlama, Gelişim Sürecinde Yetenek Haritası Oluşturma, Gelecek için Yetenek Yönetimi Stratejinizi Planlama gibi konular üzerinde durulacak.

NTV Spor haberleri yorumcusu ve Beşiktaş Spor Klübü eski futbol direktörü Önder ÖZEN, Gano Excel  Sağlıklı Yaşam Ürünleri Türkiye Operasyon Başkanı Nahsan ŞİMŞEK, Yapı Kredi Bankacılık Akademisi Direktörü / TEGEP  Yönetim Kurulu Başkanı Saynur  YAZICIOĞLU ÖNEN, Ciner Yayın Holding İK'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan ATAMAN, AvivaSa  İK'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat BAYBURTLUOĞLU, Eczacıbaşı - Baxter   İK Direktörü Aslı ÜNER DİZDAR, Eczacıbaşı Holding Organizasyon , Performans Kariyer & Yetenek Yönetimi İK Müdürü Başak VATANPERVER,  Aksigorta  İK Yetenek Yönetimi Bölüm Müdürü Canan ARICAN, Ristorissima Group CEO -France & Spain Zone  CEO’su , UK Danışmanlık  CEO’su Dr.Umut KÖKSAL zirvenin konuşmacıları olarak yer alacak.

Kariyer.net’in İletişim Sponsoru ve TÜV Austria’nın Oturum Sponsoru olarak destek verdiği zirvenin  www.indense.net ‘ten ya da www.yetenekyonetimi.indense.net ‘ten katılım koşulları ve detayları öğrenilebilir…