Her sene İnsan kaynakları alanında farklı konular üzerinde odaklanarak trendsetter olmayı başaran, yaptığı çalışmalarla daha iyi bir insan kaynakları süreci oluşturmaya hizmet eden, etkili farkındalık çalışmaları geliştiren, düzenlediği zirveyle uzun bir süre dillerden düşmeyen Peryön İnsan Yönetim Kongresiyle eşzamanlı düzenlenen Peryön İK Blog yarışmasına bende dahil olma fırsatını buldum.

Jürisinde olan önemli isimler zaten bu yarışmanın ne kadar ciddiye alınıp insan kaynakları sürecinin geleceğine ışık tutmak maksatlı yapıldığını göstermektedir.

Blog yazdığım andan bu yana çok şey öğrendim, eş zamanlı olarak kendi süzgecimden geçirerekte paylaşmaya çalıştım. Bu yarışmayı her sene takip eden bir blogger olarak şuana kadar bütün başarılarıyla yüzümüzü güldürmüş olan birincileri can-ı gönülden tebrik ediyorum. İk alanında üretimde bulunan başarılı kişileri verdikleri ödüllerle blog yazmaya teşvik etmesinden dolayı teşekkür ederim. Blogger arkadaşlarımla bu yarışmada olmak ayrı bir keyif.

Bu alanda kimseden neredeyse hiç destek alamasamda doğru bir yolda olduğuma; neredeyse hergün  gönüllü danışmanlık verdiğim takipçilerim sayesinde ve birçok geri bildirim sayesinde inanıyorum. Şunu belirtmeliyim ki uzmanı olduğum bu alanı çok seviyorum, işletmeler sonuçta her ne kadar kar gütsede ben çalıştığım firmalarda biliyorum ki büyük bir istekle “önce insan” için çalışıyorum.

Bu seneki blog yarışmasında bende varım ve aşağıdaki linkten vereceğiniz oyları sabırsızlıkla bekliyorum.

http://www.peryonkongre.com/ik-blog-odulleri_2015/blog_oylama.html

PIYK23-aday-buton (1)