İnsan odaklı yapılan çalışmaların ön plana çıktığı günümüzde, stratejik insan kaynakları yapılanmaları tüm hızıyla fark yaratmaya devam etmektedir. Şöyle bir bakınca beklenti düzeyi, jenerasyon, iç iletişim, mekan gibi en ince ayrıntıların bile dinamiklerinin değiştiği bir dönemin tabi ki mevcut vizyonla yönetilmesine imkan yok.

Taleplerin farklılaştığı, çeşitlendiği, global düşünmenin, stratejik hareket etmenin ön plana çıktığı dönemde, bütün açılardan bakılarak oyunun kuralları tekrar tanımlanmalı. Tamda bu noktada şu ana kadar yapılan insan kaynakları sertifikalı eğitimlerden geniş bakış açısına sahip olma özelliğiyle sıyrılan bir programdan teklif gelince büyük bir keyifle kabul etmek istedim. Uzmanlık alanım olan İşveren Markası, sosyal medya, kurum kültürü etkisi, organizasyonel dönüşüm konularını disiplinlerarası bir bakış açısıyla aktaracağım ve global anlamda yorumlayacağım, bu eğitim programına konuyla ilgilenen herkesi beklerim.

İnsan kaynakları uzmanlık eğitimi içerisinde yer alacak değerli eğitmenler sırasıyla şu şekilde:

Nevzat ERDAĞ-Bordro Özlük ve İş Hukuku,

Dr. Dinçer ATLI-Kariyer ve Yetenek Yönetimi,

Merdiye EKER - İşveren Markası, Sosyal Medya,

Hasan PEKTAŞ- İş değerleme, İş Analizi, Ücret Yönetimi,

Burak ZENGİN-Personel Seçme, Yerleştirme, ve Mülakat,

Gökhan ÖZAKPUR- Performans Yönetimi ,

Fatih ÖZMEN-Eğitim Planlama ve Yönetimi,

İnsan kaynakları alanında uzmanlaşmak ve alanında profesyoneller yetiştirmek amacıyla düzenlenen insan kaynakları eğitim programı; insan kaynakları departmanlarında her pozisyonda çalışan, bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen iş dünyası profesyonellerini ve kariyer yönetimini bu alanda yapmak isteyen öğrencilere uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca şirketlerin herhangi bir alanında çalışan profesyonellere yeni bir vizyon katabileceğini de söylemek gerekmektedir.

Eğitim Başlangıcı: 4 Mart 2017

Eğitim Yeri: Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Haliç Yerleşkesi

Detaylı Bilgi:  0 216 443 63 63 - 0 553 063 60 63