Merhabalar,

Geçen sene pandemi başladığı tarihlerde zirveler, toplantıların tarihi belirliyken bir anda mecburen tarihler ertelenmeye ve yeni düzene uyum sağlanıp, kaos ortamına uyum sağlanmaya çalışılmıştı. Bu sıralarda bir zirve; işveren markasının kodlarına, olması gereken çevikliğe yakışır şekilde onlinedan güçlü bir altyapı öngörüsüyle, takipçilerine ulaşmayı başararak; ilk zirveyi gerçekleştirmişti.

Biz zirvelere katılım sağlayıp, notlarımızı alıp ondan sonra öne çıkan konuşmacıların konuştuğu içeriklere odaklanıp etkileniyoruz. Ama birde zirvenin vizyonunu, kurgusunu yöneten arkadaki kahramanlar var. Tabi ki de yine de bütünüyle bir ekip işi. Ben de işveren markasına emek veren biri olarak krizi başarıyla yönetenlerin, çıkış yapanların, önde olmayı başaranların bu "yarattıkları" farkın altını çizmekten ve vurgulamaktan vazgeçmeyeceğim.

Bu sene de teması "insan ve deneyim" olan Employer Brand Summit'i büyük bir merakla bekliyorum. Bu zirveyi de size duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyorum.

Emplyer Brand'de bu sene konuşmacılardan birkaç ipucu:

  • Cenk Akıncılar QNB Finansbank Human Recources Vice President
  • Bill Boorman VONQ Strategic Advisor
  • Florian Schuber HDI Servis AG HRO Analytics&Systems
  • Giselle Mota ADP Principal, Future of Work
  • Paul Keijzer The Talenet Games Co-Forunder/CEO
  • Heba Makram – Emirates Group Transformation Lead HR

ve daha pek çok konu ve konuşmacılarıyla ayrıca panelleriyle bu yıl people ve experience konusuyla bizi işveren markası konusunda aydınlatmaya geliyor.

 http://www.employerbrandsummit.com adresinden zirveye katılım sağlayabilirsiniz.

Zirve notlarımı youtube kanalımdan ve buradan paylaşıyor olacağım.

Sevgiler.