Bugün sizlerle yapay zekanın gelişmesi ve her işimize koşmasıyla birlikte tüketici ve onu kullanan olarak şanslı hissettiğimiz zamanlar yaşarken yapay zeka iş arama süreçlerimizi nasıl etkiliyor bunu incelemek istedim.

Ama bunu şuandan itibaren robotların iş arkadaşınız olduğu zamanlarda iş görüşmelerinin boyut değiştirdiği, insan kaynakları yetkililerinin veya şirket yetkililerinin çalışanlarda bundan sonra arayacakları 4 beceri üzerine odaklanarak anlatacağım. Bu 4 beceri özelini ayrıntılarıyla inceleyerek mülakatlarda veya cv lerde nasıl aktaracağınızı ve bu sayede görüşmelerde diğer adaylar arasından nasıl sıyrılabileceğiniz üzerinde duracağım. Ve şirketin nasıl olmazsa olmazı olabileceğinizi göstereceğim.

Robotlar İşimizi Alacak mı?"

Sahip olacağınız 4 Beceri Sayesinde Yapay Zeka Sizden işinizi Alamaz

Bunu yıllardır duyuyoruz, son zamanlarda daha yoğun : Robotlar kontrolü ele alıyor! Panik yapmadan önce robotların neler yapamayacağına odaklanalım. Çünkü bu cümle herkese hafif bir panik yaşatmak için bile yeterli. Bilgisayarlarda, yazılım otomasyonunu ve yapay zekanın işleri yeniden şekillendirmede şuana kadar oynadığı rolü düşünelim. Günlük olarak, muhtemelen ödeme işlemleri, ATM'ler ve müşteri hizmetlerinde sohbet robotlarını kullanıyoruz. Örnekler varyasyonlu olarak uzayıp gidebilir.