Hakkımda

1982 yılında Ankara’da doğdu. 1990 yılında İstanbul’da yaşamaya başladı. 2004 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden “21. yy’da İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik Yaklaşımları” bitirme ödeviyle yüksek derecede mezun oldu. Hemen ardından İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başladığı özel sektörde yaklaşık 19 yıllık bir deneyime sahip oldu. Son dönemde de Doğuş Üniversitesin’ de İşletme Yüksek Lisansını “Dönüştürücü Liderliğin İnsan Kaynakları Yönetimine Etkisi”  bitirme projesiyle tamamladı.

Yönetim, liderlik, insan kaynakları süreçlerini sosyolojik açıdan değerlendirmek üzere burada yer alıyorum. Amacım iş hayatının güncel konularını biraz daha hayatın içine entegre ederek daha anlaşılabilir ve zevkli hale getirmek. Aynı zamanda youtuber olduğum için Youtube kanalımı da ziyaret etmenizi öneririm.

Bu süreçte “Sesli Düşünelim” bölümünde yer alacak iş hayatında önemli yerlere sahip kişiler başarı hikayeleriyle bize yön verecek, “Artı Dakikalar” bölümündeki aktiviteler ise yaşamı daha renkli hale getirmek için size yeni aktiviteler sunuyor olacaktır.

MERDİYE EKER
İLE
YÖNETİME DAİR